O mnie

Witam Cię serdecznie na moim blogu!

Tak jak Ty chcę być szczęśliwa, zdrowa, kochać i być kochaną. Wszyscy chcemy być wolni od cierpienia, aby w naszym sercu zagościła radość i życie było przyjemnością. Niestety nie zawsze tak jest, a na pewno nie było tak w moim życiu. Determinacja, aby żyć lepiej, zawsze pchała mnie w samorozwój. Nie zdawałam egzaminów na uczelni, ale w szkole życia.

Tak jak larwa przeinacza się w pięknego motyla tak i my kobiety też możemy!

Kiedyś byłam nieśmiałą dziewczynką, która bała się odezwać, a co dopiero przeciwstawić osobom dominującym. Kiedyś tylko płakałam i szukałam rozwiązania co zrobić, aby nie czuć bólu duszy. Kiedyś zastanawiałam się jak wyjść z silnej depresji, znaleźć cel w życiu i nie odczuwać lęku. Kiedyś miałam marzenie, by spotkać partnera z którym stworzę szczęśliwy związek i dom, a spotkałam mężczyzn, przy których doświadczyłam wszystko to co było dalekie od wizji. Kiedyś moje poczucie własnej wartości było tak niskie, że priorytetem dla mnie było „odzyskać samą siebie, swoją godność we własnych oczach”. Wydawało mi się, że wszyscy mają lepiej poza mną. Kilkanaście lat temu ustawiłam sobie za cel: pokochać samą siebie.

Z przyjemnością się rozwijam, poznaję i smakuję. I nie chodzi tutaj o świat zewnętrzny, który też ma znaczenie, ale przede wszystkim to jak można smakować życie, nauczyć się cieszyć z małych rzeczy, poczuć spokój ducha, miłość w sercu, a gdy przychodzą trudniejsze chwile, lepiej sobie z nimi radzić.

Z pokorą wciąż patrzę ile jest do nauczenia się i jak fascynującą podróżą jest życie.

Chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i mądrością jaką wyciągnęłam z życia lub jaką nauczyłam od swoich mentorów.

Rozwijam się w kierunku psychologii, recall healing, coachingu i samorozwoju szeroko pojętym. Moja przygoda rozpoczęła już będąc nastolatką, uczęszczając do studia aktorskiego Doroty Pomykały. W tamtym czasie poznałam swojego pierwszego mentora, który uczył mnie jak kawałek po kawałku zmieniać swoje życie. W okresie studenckim byłam początkowo aktywnym uczestnikiem z czasem koordynatorem  Klubu Samorozwoju Futuro w Katowicach, gdzie mogłam pogłębiać swoją wiedzę. Inną moją pasją jest taniec, który towarzyszy mi przez całe życie. Studiowałam na kierunku Taniec w Kielcach, ukończyłam również kursy instruktorskie. Taniec wraz ze mną zmieniał się, poznawałam różne style tańca, na różnych etapach swojego życia. Raz mniej raz więcej, jednak jest elementem mojego życia. Dlatego również z ogromną przyjemnością prowadzę warsztaty dla kobiet podczas, których możemy wyrazić swoją kobiecość i seksapil.

Jeśli potrzebujesz wsparcia na własnej ścieżce rozwoju, to zapraszam do skontaktowania się ze mną!

Poniżej wybrane szkolenia w których uczestniczyłam i które pozwoliły mi usystematyzować moją wiedzę i ukształtować moje metody pracy:

Zobacz listę szkoleń...
 • „Coaching integratywny”, Ceros – Rafał Daniluk, Warszawa
 • „Zdrowe poczucie własnej wartości i natrualna pewność siebie”, Ceros – Warszawa
 • „Podejmowanie decyzji. Rozwiązywanie konfliktów wewnętrznych”, Ceros – Warszawa
 • „Psychosomatyka”, Ceros – Rafał Daniluk, Warszawa
 • Kurs trenera personalnego, Katowice
 • „Succes and change – Mateusz Grzesiak”, Warszawa
 • „Inteligencja Emocjonalna”, Katowice
 • „Futuro Camp – 6 wyjątkowych dni z rozwojem osobistym”
 • „Inteligencja socjalna”, Katowice
 • „Public speaking – jak przemawiać do serc i umysłów”, Katowice
 • „ Najlepsze strategie planowania i osiągania celów”, Katowice
 • „Inteligencja emocjonalna”, Katowice
 • „Medytacja”, Katowice
 • „Selfcoaching”, Katowice
 • „Kreatywność, innowacyjność, wyobraźnia-odkryj moc twórczego działania”, Katowice
 • Kurs instruktora fitness, AWF Katowice
 • „Precyzyjna komunikacja”, Katowice
 • „Jak skutecznie pomagać innym – podstawy coaching’u”, Katowice
 • Szkolenie Top Training „Żyj i bogać się”, Katowice
 • Vademecum Profesjonalnego Dietetyka, Katowice
 • „Koncepcja kształtowania motorycznego w treningu funkcjonalnym”, Chorzów
 • Sports Instructor in Dance, Warszawa
 • Uczestnictwo w teatralnym Studium Art Play Doroty Pomykały w Katowicach
7 Comments
 1. Witam,

  jakiś czas temu miałam okazję pracować wspólnie z Ewą nad moimi problemami i szczerze polecam, zarówno pracę z Ewą, jak i jej artykuły oraz bloga. Zawsze celnie, trafnie i w punkt! Ewa jest przede wszystkim osobą niezwykle bezinteresowną, co w dzisiejszych czasach jest naprawdę rzadkością, nie szczędzi swojego czasu aby pomóc komuś innemu. Jak tylko może stara się dodać drugiej osobie sił i zagrzać do walki o samego siebie, aczkolwiek czasami mi samej trudno jest się zmobilizować. Jestem na początku drogi pracy nad sobą, ale mam nadzieję, że m.in. dzięki pomocy Ewy uda mi się przez to przebrnąć i zakończyć pozytywnie. Najważniejsze przesłanie to zacząć od pokochania i docenienia samego siebie.

  Monika

 2. Trzymam kciuki za rozwój i dodaję stronę do ulubionych 🙂

  Będę zaglądał … Mam nadzieję, że byłem chociaż małą cegiełką w Twojej drodze 🙂

  1. Witaj Bartku!! Jak miło, że tutaj zawitałeś! zaskoczyłeś mnie 🙂 tak, jesteś cegiełką – niezwykle ważną, pierwszy mentor. To już 14 lat minęło od pierwszego spotkania szok

 3. Moje pierwsze spotkanie z Ewą to już pewnie jakieś 2 lata…. Pracowałyśmy nad moimi problemami zdrowotnymi poprzez głębsze wejrzenie w moje emocje i ograniczenia. Pamiętam zwłaszcza ten moment, kiedy znikąd i bez wyraźnej przyczyny pojawiła się u mnie ostra pokrzywka. Praca z Ewą uświadomiła mi, że to reakcja mojego organizmu na zakończenie związku, w którym tkwiłam bez przekonania i który po prostu mnie uwierał.
  Jakie było moje zdziwienie, kiedy pokrzywka sięgnęła zenitu (wylądowałam w szpitalu), a lekarz alergolog powiedział, żebym nie dała sobie wmówić, że to jakaś alergia – on leczy pokrzywki ponad 30 lat i wie, że przyczyna siedzi w głowie. Pamiętam, że wręcz oblał mnie dreszczyk, bo myślałam, że lekarz posługuje się szkiełkiem i okiem i na pewno nie będzie diagnozował przyczyn psychosomatycznych…

  Droga, którą przebyłam z Ewą wiele mi uświadomiła i jestem jej za to niezwykle wdzięczna. Choć wiem, że to jeszcze nie koniec mojej pracy nad sobą…

  Polecam Ewę i pracę z nią. Jest niezwykle cierpliwa, systematyczna i potrafi zmotywować do pracy. Przy tym empatyczna i nie ocenia…, a to niezwykle piękne i rzadkie dziś cechy.

  Pozdrawiam ciepło, Iza

 4. Bardzo miła i sympatyczna kobieta. Posługuje się bardzo obszerną wiedzą. Sesja z Ewą była w dobrej przyjaznej atmosferze. Już po pierwszej sesji mogłam wprowadzić zmiany w życie😊 Szczerze polecam.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *